konkursujemy.pl ZBYSZKO grafika

Świąteczny Konkurs ZM Zbyszko

To akcja organizowana wspólnie przez Zakłady Mięsne Zbyszko oraz Centrum Sportowo-Rekreacyjne Zbyszko, nad którą pieczę sprawowała nasza Agencja. Od początku pracy nad konkursem pracownicy Bild Presse Polska czuwali nad poprawnym przygotowaniem akcji.

Prace zostały rozpoczęte już na etapie kreacji akcji, zarówno pomysł na konkurs, jak i schemat jego przebiegu zostały zaproponowane Klientowi i wymagały tylko jego akceptacji. Również przygotowanie draftu regulaminu, wzorów oświadczeń oraz zgłoszenia zostały przejęte przez Agencję, co skutkowało krótkim terminem realizacji i efektywnym wynikiem.

Akcja została w pełni skonfigurowana w niebywale krótkim czasie – termin od momentu podpisania umowy do startu akcji to tylko 1 tydzień, co stanowiło nie lada wyzwanie dla całego zespołu. Oprócz przygotowania strony prawnej i technologicznej nasza Agencja była również odpowiedzialna za kreacje konkursu od strony wizualnej i promocyjnej. Studio graficzne przygotowało layouty plakatów i ulotek oraz całą grafikę zarówno strony konkursowej – stworzonej specjalnie pod akcję Klienta, jak i oficjalnego profilu fan page na Facebooku, połączonego z aplikacją przeznaczoną dla graczy.

Pomimo wręcz nadmiaru pracy przy organizacji akcji ZM Zbyszko, dodatkowo przygotowaliśmy dla Klienta stronę konkursową w wersji mobilnej, co umożliwiło zdobywanie informacji o konkursie za pośrednictwem telefonów komórkowych nowej generacji. W późniejszym okresie trwania konkursu przygotowana została również akcja promocyjna w telewizji M, znanej mieszkańcom dużych miast ze środków komunikacji publicznej.

Akcja okazała się prawdziwym sukcesem – liczba SMS-ów stanowiła zaskoczenie dla samych Organizatorów. Promocja i reklama konkursu, a co za tym idzie ZM Zbyszko, stanowiły najlepszą nagrodę zarówno dla Klienta, jak i dla całego zespołu pracującego nad projektem.

Źródło: www.bmcreation.pl