Konkursujemy.pl -  fajne konkursy online

Serwis Konkursujemy.pl to nowość na polskim rynku. Do tej pory nikt nie postanowił zebrać w jednym miejscu tak dużej liczby konkursów online, by dać internautom możliwość zdobywania nagród, a firmom pomóc w lepszej promocji ich marki, poprzez bezpośredni kontakt z klientem. Doświadczenie zebrane przy okazji organizowania wielu akcji mobilnych pozwoliło nam stworzyć serwis, który w jednym miejscu zgromadzi wszystkie organizowane przez nas konkursy.

Wystartowaliśmy w lutym 2013 roku. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie użytkownikom nieskrępowanego dostępu do organizowanych przez nas konkursów smsowych, za które odpowiadamy również pod względem prawnym oraz technologicznym. Chcemy przekonać naszych użytkowników, by konkursowali właśnie z nami i zgarniali niezwykle cenne nagrody.

Serwis Konkursujemy.pl to jednak także świetne miejsce dla firm, które za jego sprawą mogą zaprezentować potencjalnym klientom swoje usługi.  Organizowanie konkursów, w których nagrodami są produkty lub usługi danej marki to świetny sposób do zdobycia nowych klientów, lub też zbudowania świetnej relacji z posiadaną już grupą odbiorców.

Jesteś chętny do podjęcia współpracy z nami? Pisz: kontakt@konkursujemy.pl. Z pewnością się do Ciebie odezwiemy!